| Faraxsan a întrebat:

Am de prezentat un proiect pe marti si nu imi mai merge nici un program din Microsoft office, nici 2007 si nici 2013. Am facut acum 1 saptamana un proiect in powerpoint 2013. Toate bune si frumoase pana in momentul cand s-a luat curentul. Dupa ce s-a repornit am reusit sa-mi recuperez slide-urile dar de atunci nu ma mai lasa sa scriu sau sa modific nimic, in nici un program din Microsoft office De mentionat ca am windows 8 si nu ma pricep deloc cu windowsu asta, inainte aveam windows xp si era mult mai usor. Cum pot face sa mearga din nou Microsoft office-ul?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pentru asa ceva exista asta: http://www.epasystems.ro/despre-ups-uri/

Mai multe amanunte! Daca incepi un proiect nou te lasa?