| Vladd97 a întrebat:

Cum trimit un pachet prin curier? Adica l-am pus in cutie,l-am sigilat,dar adresa,expeditor, destinatar si nr de telefon le pun cand ma duc cu pachetul la curier sau le pun de acasa? Si ce mai exact trebuie sa scriu pe acea foaie si in ce ordine?

Răspuns Câştigător
| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Iti spune el ce trebuie sa scrii cand te duci la elhappy tu trebuie sa stii nr de tel adresa etc. Bafta!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te duci nicaieri, vine curierul la tine si completeaza el tot ce e nevoie, o sa te intrebe atunci