| sufletel13 a întrebat:

Am depus vinei o comanda pe siteul crteadinraft.ro. Acolo scrie ca in2-5 zile lucratoare ar trebui sa primesc comanda dar azi cand am intrat din nou pe site scria "This Account Has Been Suspended". COmanda va mai veni sau ar trebui sa comand cartea de pe alt site?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cea mai buna varianta ar fi sa astepti acele 2-5 zile sa vezi daca comanda ta va veni... Daca te grabesti si iti comanzi cartea de pe alt site, ar fi sansa sa iti vina comanda de pe ambele site-uri.