| biancaalexe a întrebat:

Am doua conturi pe facebook.Nu inteleg de ce pe un cont cand caut o persoana o gasesc ( ii gasesc profilul) si cand caut pe celalalt cont imi spune ca nu exista acea persoana.Ca si cum as da-o la block... dar eu nu am facut asta.De ce se intampla asta? Cum sa rezolv problema? funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Liquify a răspuns:

Se poate ca persoana respectiva sa fi setat la confidentialitate sa nu poata fi gasita decat de prieteni. happy

1 răspuns:
| aragon18 a răspuns:

Posibil ca persoana respectiva sa iti fi dat "block" pe unul din conturi.