| gabriel9977 a întrebat:

am si eu o problema ca sa zic asa.Un prieten de al meu mi-a zis ca isi sterge contul de facebook si ca isi face altul ca sa vorbeasca doar cu mine.Cand il caut pe facebook imi apar doar mesajele noastre, dar daca il caut de pe alt cont apare pagina.Eu ma gandesc sa nu imi fii dat block.Ce e ciudat e ca cam intrat de pe alt cont si acolo nu apare pagina lui de facebook.Nu stiu ce sa mai cred si-a sters pagina sau mi-a dat block?

1 răspuns:
| ivanhoe a răspuns:

Reciteste ce ai scris. Ai inteles ceva? Esti fata sau baiat?