| stylesancaemanuela a întrebat:

Am facut bine daca m-am inscris sa completez jondaje ca sa castig bai? trebuie sa completez in fiecare zi sau daca m-am inscris si nu mai vreau sa completez cum fac?

2 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Da,ai facut bine, eu am luat de Daedalus online de vreo 5 ori! Insa, dureaza luni de zile pana sa iei fiindca trebuie sa faci minim 10 euro ca sa poti scoate! Sondajele pot fi platite daca nu te incadrezi cu 0, 20 euro sau daca-l completezi, functie de lungimea lui cu 0, 50 - 1, 25 euro! Am scos pana acum vreo 60 de euro...in vreo 3 ani!

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa completezi cand o sa primesti... probabil 4-5 pe luna si alea platite cu cativa centi... probabil abia in cateva luni vei putea sa scoti banii pentru ca mai mereu e un prag limita, asa ca daca ai crezut ca ai dat lovitura