| MariusIulian569 a întrebat:

Am făcut o comandă de pe amazon și am primit următorul mesaj "Your package was shipped today. This order was purchased from and shipped by a third-party seller, weeea2. They did not provide tracking details for your package. Please contact them if you need further information." Cum voi ști când vine pachetul? Va veni poștașul la ușă sau curierul? E posibil să pierd pachetul dacă nu știu când vine?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce nu faci exact ceea ce spune acel mesaj? Contactează direct vânzătorul!
http://www.amazon.com/......iteMessage

| anonimg a răspuns:

Eu zic ca daca nu vine in sapte zile, contactezi vanzatorul produsului care nu a ajuns.

| Packer19 a răspuns:

Depinde ce timp de livrare ti-au dat.
Nu pierzi nimic si la comenzi online de pe net, din ce stiu eu nu vine postasul la usa, primesti o recipisa, un aviz cu care trebuie sa te duci acolo unde ti se indica intr-un anume timp.
Iar pentru nelamuriri legate de pachet, te poti interesa la posta sau la oficiul postal vamal de care apartii si in cel mai " bun/rau" caz poti telefona la numarul de telefon de pe aviz.