| Kidosibiu a întrebat:

Am făcut o comanda la Avon de 265 lei, ea a fost plătită in luna a 11/2015, astăzi am primit o citație de la Top Factory ca pana in data de 26/02/2016 trebuie sa plătesc suma de 280 lei in anumite conturi ce mi le-a dat ei pe acea citație, eu am plătit acea factura dar nu mai găsesc prostia de chitanța zici ca a intrat in pământ, toate le-am găsit numai pe aia nu si știu sigur ca e achitata! La PayPal a fost achitata, cum procedez in situația asta? Sa merg sa o plătesc iar!?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi si plateste din nou. Daca nu ai grija de o simpla chitanta.