| TheHunter38 a întrebat:

Salut, S-a comis o incurcatura la factura de gaz., in locul facturii pentru luna 12. 2015 s-a platit o factura veche din 2014 (nu m-am uitat la ce data scrie in chitanta, si am platit-ola paypoint, acolo deasemena numea scaneaza codul de bare. si nu s-a uitat la data...)
Oare se poate corecta cumva greseala, pe deasupra am primit o citatie, in factura de gaz pentru luna ianuarie 2016. , ca daca nu platesc restanta (luna 12. 2015) pana in 30.01. 2016 mi se taie gazul... lol.
Iar suma pe care am platit-o aiurea pe factura veche din 2014 sper ca nu se pierde undeva...

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Suma n-are cum sa se piarda.
Du-te la firma de gaz si lamureste situatia.