| Eu500 a întrebat:

Am facut o prostie am un ps3 si un joc fifa 12 m-am jucat in retea am activat onlline pass code jocu l-am cumparat asa l-am activat sidupa am mai facut 3 sau 4 conturi de playstation nework si nnu imi mai aduc aminte contul pe care am bagat online pass code acum pentru ca l-am activar adata online pass code nu mai merge sa il activez si pe alt cont cum sa fac sa aflu contul pe care am bagat online pass

1 răspuns:
| dmrtr a răspuns:

Salut!

incerca sa iti dezinstalezi toate conturile si dupa aceia fa-ti doar unu si bagati pass code-ul din nou
( sau incearca sa iti amintesti, candeste te bine unde l-ai bagat sau incearca la fiecare cont )