| Denisa a întrebat:

Am facut schimb cu o tipa de pe hi5 de haine. Un maiou si o bluza. I-am trimis coletul si am platit 3 lei pentru trimitere. Cand imi ajunge coletul de la ea trebuie iar sa platesc?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca a platit ea, atunci nu va mai trebui sa platesti si tu. Depinde. thinking Desi e posibil sa achiti si tu o taxa simbolica. day dreaming

P. S. dar esti sigura, ca ti-l va trimite? oh go on laughing

| EUSIATIT a răspuns:

Esti sigura ca ti va trimite si ea colet? o mcunosti? CE usor te ai lasat pacalita. cu 3 ron sau fara ei. mai bine renunti sa nu cumva sa ti intinda o cursa sa ti trimita ceva droguri si sa te reclame sa iti ia politia coletul atentie mare

| Zambete89 a răspuns:

Bună

Păi nu trebuia să plăteşti tu. Trebuia ea. Deoarece ea nu poate să fi plătit coletul când ţi l-a trimis. Şi uite aşa mai dai 3 lei.

| CreatzaB? a răspuns:

Dar ea cand l-ai trimis a platit? daca nu a platit, inseamna ca nici uh nu trebuie sa platesti. dar macar o cun pe fata aceea sau?
Orikum, nu cred ca trebuie sa platesti din nouwinking Dai funda?batting eyelashes

| alexH a răspuns:

Daca v-a mai ajunge coletul. laughing

| K.Samuel a răspuns:

La orice serviciu de curierat, inclusiv Posta Romana, exista optiunea platii transportului de catre expeditor sau destinatar.

Cine plateste coletul, depinde numai de ceea ce te-ai inteles cu ea. Daca tu ai platit expedierea coletului tau, normal ar fi ca si ea sa plateasca expedierea coletului ei.