| gmxromania78 a întrebat:

Am Imprimanta Canon MP250 si nu mai primeste nici o comanda, si stau toate ledurile aprinse! De ce?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ai grija ca la centru te prostesc deseori iti fac refil si la cartus defect numai sa iti ia banii.Sa cumperi cartuse este mai mult de jumate pretul imprimantei, asa ca ia-ti gandul cred de la ea.

| Nayk0n a răspuns:

Pai ori un cartus e stricat, ori amandoua daca clipesc amandoua leduri. Eu zic sa le duci la incarcat si sa vezi ce iti spune. Inainte de asta poti cauta pe net ce semnifica codul E... care ti-l arata