| Pitic a întrebat:

Am instalat antivirusu AVG si de fiecare data cand scanez imi apare " no infected " cred sau ceva de genu am impresia ca e asa la vrajeala chiar asa sa nu fi luat eu nici un virus?

3 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Nu exista un antivirus AVG funda

| lsgsfh a răspuns:

Of...de unde draci ai luat tu antivirusu ala handicapat! ca l-am avut si eu.si nu mai putesam sa--l sterg si mereu cand ii dadeam scanare mereu zicea "no infected" dar eu aveam la virusi de...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare asa. inseamna ca nu esti infecta, nu e nicio vrajeala happy Oricum, pe mine ma anunta antivirusul cand am virusi prin aparitia unei ferestre cu un semn de exclamare sau ceva de genu de culoare rosie. E un antivirus f.f.f.f bunwinking