| andreistan a întrebat:

Sticul meu de memorie este virusat de fiecare data ca incerc sa sterg ceva de pe el reapare si apoi daca il scanez cu,, Kaspersky Anti-Virus 2011" zice sa il decontaminez si apoi apar vreo 30 de erori si apoi apare eror de windows si apoi mi se restarteaza leptopul.Cum pot sa sterg totul din stic?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Formateaza stickul. Click dreapta pe iconita de stick, alege "format", apoi "start". Bafta!

1 răspuns:
| SebyMTS a răspuns:

Salut,

Poţi încerca să-i faci şi un wipe. Detalii despre ce înseamnă wipe şi cum se face un wipe al stick-ului USB găseşti aici: http://www.ultranetworks.ro/......izare.html

Este un fel de format, dar mai puternic.

Spor!