| rares9400 a întrebat:

Am instalat comand and conquer kanes wrath si imi zice Please insert the original "Command & Conquer™ 3: Kane's Wrath" CD/DVD.

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Nu se vede? fie il cumperi original jocul, fie. bagi un crack!

descarca asta:

http://dl.gamecopyworld.com/? c=95931&d=2007&f=flt-cnc3! rar

Descarca Mirrow #1

dupacare dezarhivezi fisierul.rar, si toate fisierele care le gasesti pe.rar le bagi in folderul unde ai instalat jocul, daca iti cere sa schimbi fisierele originale cu acestea tu selectezi YES.

Spor la joaca!

| TotalDamage a răspuns:

Copie crakul!
Presupun ca stii de unde sal copii si unde sal lipesti.