| p1t2r3o a întrebat:

Am instalat la un pc winows xp si nu are driverele...placa de baza este ASRock G31M-VS vreau sa stiu de unde as putea lua toate driverele pentru aceata placa? va rog mult sa ma ajutati

1 răspuns:
| alex2009 a răspuns:

Salut am si eu un laptop progress am instalat windows xp sp 3 pe el nu am cd cu drivere pentru el nu il pot conecta nici la net pentru ca nu am drivere pentru placa de retea. Doriti sa ma ajutati ca nu prea stiu sa caut drivere pentru el? Cateva date pentru laptop serial no TW7TFCCCB749022B Mai este un cod asta nu prea inteleg ce reprezinta QCI PN:1TW70000062. Intel 4965AGN. Va rog frumos sa ma ajutati! Multumesc! Am postat aceasta intrebare pentru ca eu am primit 2 raspunsuri care nu ma ajut deloc. Va rog sa ne ajuta-i pe amandoi! Multumesc!