| CristinelAZS a întrebat:

Am instalat Microsoft office 2007 si nu merge im cere sa-l activez online, am incercat si nu merge. ma ajuta cineva cu activarea?

4 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Buna, pe net se gaseste o aplicatie numita Office Toolkit. Ti-o downloadezi (o gasesti daca dai o cautare pe google) si cu ajutorul ei iti activezi office-ul. Probabil o sa-mi zici ca nu stii cum faci ca sa folosesti Office Toolkit. Ei bine, si raspunsul la asta se gaseste pe youtube si in alte locuri de pe net. Uite aici niste link-uri http://www.youtube.com/watch?v=TkstD3E96-c
http://www.youtube.com/watch?v=NYbDIOskICU
Daca nu-ti merge cu astea, intri pe youtube si dai o cautare acolo "how to activate Microsoft Office 2007 with Office Toolkit" si vezi ce gasesti. Daca nu gasesti nimic dai aceeasi cautare doar ca nu scrii neaparat office 2007. Poti vedea pe youtube cum se face asta cu orice office, nu neaparat 2007. Pasii sunt aceeasi. Eu sper sa-ti mearga. Eu am facut asta acum un an si de atunci n-am mai avut probleme cu office-ul. BAFTA!

| CristinelAZS explică (pentru FoundYouLover):

Am rezolvat cu altceva dar oricum mersi mult.

| CristinelAZS explică (pentru FoundYouLover):

Tks...merge

| FoundYouLover a răspuns:

Cu placere! Ma bucur ca ai rezolvat.