| Calli a întrebat:

Am instalat Sims 2 si acum ma gandeam sa trag sims 2 pets dar cum pot sa-l pun in sims ca sa fie Sims 2 pets? cei care au inteles despre ce e vb va rog sa-mi raspundeti dau fundoi.

3 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Pur si simplu instatezi jocul.Se ''combina''singure dar fi atenta sa pui crakul daca a luat jocul de pe net.

| Cherilyn a răspuns:

Hei!
Dupa ce ai instalat sims pets da click pe iconita lui si apoi o sa-ti mearga.
Se instaleaza la fel ca sims 2happy
Baftabatting eyelashes

| badgirl22 a răspuns:

Instalezi normal pack-ul de sims2pets si el iti va aparea automat in sims. la fel cu toate celelalte pack-uri.