| Simyyy a întrebat:

Am instalat un joc si a aparut o chestie cu Downloads in care era si jocul si eu din greseala am dat X.Am intrat in fisierul Downloads dar nu mai era.sad Nu il mai pot downloada iar pentru ca am platit! Cum il gaseesc?crying

Răspuns Câştigător
| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Downloadeaza o imagine oarecare de pe internet si va aparea din nou fereastra cu Downloads. Aici o vei gasi si de data asta iei jocul din fisier si il pui pe desktop sau in alta parte laughing fundita?:X