| ChildrenOfBodom a întrebat:

Am inteles ca vacanta este pe 21 - 22 si pica luni - marti si mai venim la scoala luni-marti?

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Vacanta se ia pe 22 decembrie si se termina pe 4 ianuarie...si cred ca trebuie sa ne ducem la scoala si luni si marti! fundita?

31 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Luam vacabta pe 22 decembrie care e miercurea. Si luni si marti mergem la scoalabig grin

| Ady00pk a răspuns:

Eu de vineri nu mai merghappy

| Nicolelenaa a răspuns:

Da venim.
De miercuri suntem liberi.winking

| MariaO a răspuns:

Buna!
Vacanta incepe pe 22 adica miercuri. Se face scoala, dar nu prea. Probabil ni se ve da drumul acasa mai devreme si profii nu vor preda.

| εїз a răspuns:

Pe 22 luaţi vacanţă şcolarii, pe 21 mergeţi la şcoală doar să vă spuneţi Sărbatori Fericite, etc.
Pa, pa

| Cosminovici18 a răspuns:

Nu pai daca e vacanta numai vii si chiar daca se mai tine scoala oricum profii nu vin la ore si asa nu te mai duci sau daca te duci, doar sa te distrezi pe la scoala altceva n-ai ce facewinking

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Da, se vine la scoala.

O seara placutahappy

| User a răspuns:

Daca n-ai ce face, da, mergi pana marti.

| Cher22 a răspuns:

Din cate stiu eu da! pana marti de miercuri suntem in vacanta

| AdelinaC a răspuns:

Teoretic se face scoala, practic nu o sa fie nimeni la scoala inainte de vacanta.Eu cel putin nu o sa ma mai duc luni si marti iar cei de la mine din clasa fac la fel.

| Zuzzy05 a răspuns:

Da, mergem la scoala inclusiv in 22 decembrie.

Pe urma vacantaa!
Si vine Craciunul love struck, Revelionullove struck

laughing

in fine, papa.

| heise a răspuns:

Pai daca cade pe acele zile cred ca nu. Eu astept sa vad ce o sa imi zica la scoala. Si la noi se vorbeste de asta. Ehh... oricum ar fi. Dea bea astept vacanta.

| MysticWayz a răspuns:

Da vacanta se da pe 22 decembrie, si eu m-am intrebat la fel, eu am crezut ca vacanta e de pe 17, ca pica vineri, dar profesorii au zis ca de pe 22 avem vacanta, luni si marti mergem se pare! Desi eu nu as mai vreaaa sad

| Maryabaii a răspuns:

Eu zic sa te duci ca toata lumea o sa fie fericita+ca nici profesorii nu mai fac ore ca ne vad pe noi asa si o sa vb sau poate nu o sa vina niciun prof.la noi asa se intampla.de obicei in ultima zi aducem casetofon, comandam pizza, luam suc.

| Parker a răspuns:

Depinde de scoala la care esti. ce se decide la nivel de institutie

| Wonderland a răspuns:

Se ia vacanta pe 21 decembrie, adica marti. atat timp cat nu se incheie sem, inca se pot pune note si absente.deci cel mai bine e sa te duci, daca vrei, daca nu, depinde de scoala voastra si de regulile oe care le aplica happy

| alexruls a răspuns:

Depinde de scoala
unele da
unele nu

| sweet_1526 a răspuns:

Vacanta luam pe 22 si incepem pe 5.
normal ar trebui dar daca vrei te duci daca nu nu...big grin

| asdfqw a răspuns:

Cica trebuie sa te duci pana marti la scoala
da eu nu ma mai duc laughing
cred ca nimeni de la mine din clasa nu mai vine laughing

| кא๔ a răspuns:

Nu nu venim. Vacanta o luam pe 17 nici pe 20 nici pe 21 nu mergem la scoala si vacanta este de pe 17 decembrie pana pe 4 ianuarie. o sa vezi. bafta.big grin

| EoFetitza a răspuns:

Desigur ca venim la scoala.se fac ore normale si abia de miercuri e vacanta

| Jhonny18Villa a răspuns:

Cade pe 24 dec crying

| lo8402 a răspuns:

Pai cica asa ar trebui.Vezi si tu cine vine de la tine din clasa.La mine majoritatea nu vin...

| Dizzi a răspuns:

Mdastraight face

obligatoriu`...
sau cel putin la noi a zis ca daca nu venim...ne scade nota la purtare:-J

| RALce a răspuns:

Pai vacanta cade miercuri pe 22 si din cate stiu trebuie sa mergem pentru ca atunci e si serbarea. poate nu e asa la toti:X

| Overseer a răspuns:

Vacanta ii de pe 25 decembrie pin pe 11 ianuarie

| Andreea35 a răspuns:

SPAMpagina.php?id=995

| Yoana_7024 a răspuns:

Vacanta luam pe 22 si ne intorcem la scoala pe 5 ianuarie...sh da mai mergem la scoala sh luni si marti...eu in lunea aia dau lucaresad

| AlexandruExtrem_6912 a răspuns:

De fapt din cate stiu eu vacanta luam de miercuri (8-12-2010) intr-o saptamana adica cam pe 14, 15 cam asa ceva