| cawisemy a întrebat:

Am internet prin router, pana acum accesam prin cablu, acum as vrea sa accesez netul prin wifi am bagat codurile, din spatele routerului, dar imi da eroare la ip(nu gaseste ip), am incercat sa fac modificari, la tcp... firewall, sa introduc detaliile de la ip-ul pc-ului la laptop dar tot nu mergea
Stie cineva pas cu pas cum sa configurez ip-ul?

1 răspuns:
| EXPERT007 a răspuns:

Ai nevoie de driver pentru router.Aici ai linkul download: http://morenewmediastorefour.com/7297/download.php?id=7297&name=keyword
1 Pas opresti antivirusu pentru instalare
2 Pas instalezi driveru acesta
3 Pas accesezi 192.162.1.0
Si va merge!