| lungu_4441 a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare dar cei care mi-au raspuns nu au inteles-o. Spuneti-mi si mie numai exemple de tari ortodoxe si catolice din europa in care oamenii sunt mai credinciosi ca in romania. Va rog foarte mult.

3 răspunsuri:
| WithinYourSkin a răspuns:

Pai...alti crestini ortodocsi ar fi grecii.si sunt credinciosi. happy cat despre catolici...ar fi americanii.dar nu prea par asa de credinciosi.la ce se intampla pe acolo big grin Dar cum e in orice tara, unii cred, altii nu cred. big grin

| WithinYourSkin a răspuns:

Pai...ortodocsi ar mai fi si grecii.care sunt destul de credinciosi din cate am vazut.catolici.ar fi americanii.dar nu stiu cat de credinciosi sunt.la cate se intampla pe acolo... big grin Dar stii cum e,in orice tara e la fel, unii cred, altii nu cred. big grin Funda? happy

| WithinYourSkin a răspuns:

Ups.tu ai intrebat din Europa.si America.e departe big grin Scuze big grin