| Alexa0850 a întrebat:

De ce se închid singure căștile mele noi JBL Tune 500BT, după ce le-am aprins și le-am conectat timp de câteva secunde? Ce ar putea fi și cum pot rezolva această problemă?
De asemenea, când le pun la încărcat, după ce se încarcă o perioadă, beculetul roșu pâlpâie și căștile nu se mai încarcă.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt defecte, le dai inapoi si sa iti dea altele sau banii.

| DonMoldo a răspuns:

Am si eu castile astea mentionate de tine ce ceva timp si nu au nici cea mai mica problema. Dai un Restore/Revert to factory settings in BIOS, sa salvezi totul si sa dai restart.