| anonim_4396 a întrebat:

Am manevrat ceva pe stick si nu stiu cum sa remediez. Am dat "hide" sau ceva de genul pentru un folder, si acum ala nu-mi mai apare, dar e acolo, pentru ca imi dau seama dupa cata memorie i-a ramas stickului. Ma poate ajuta cineva ce si cum sa fac sa-mi iau folderul inapoi?

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Start - Control Panel - Folder Options. De aici cauţi tu că nu-mi mai aduc bine aminte.
Sper să-ţi fie de folos

| Sihastrul a răspuns:

Deschide orice folder/in bara meniu clic "tools"/folder options/view/bifezi displays folders and files hidden/apply/ok

| crynys a răspuns:

Deschizi "my Computer" si sus in bara ai Tools>Folder Options o sa iti apara o fereastra selectezi "view" si Unde scrie Advanced settings" bifezi "Show hidden files and folders" dupa care Apply si OK