| simonanegru271207 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor ma ajuta si pe mine cineva cu un driver pentru Webcam IDREAM WB02? dau fundite voturi ce vreti voi numai ajutati-ma

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Http://www.vimicro.com/english/product/pc003.htm clik pe ''Download: Detection Tool of Vimicro PC Camera Processors Model without notice''. Descarci arhiva zip, rulezi programul si iti gaseste driverul automat. Dupa ce il identifica, il descarci, il instalezi si cam asta-i miscarea. Succes!