| xgaming31 a întrebat:

am nevoie de un n-gage pentru nokia n86 pe telefon nu este instalat programul si am cateva jocuri in pc de acest fel si vreau tare sa le incerc ma ajutati?

1 răspuns:
| Calin_Ciobanu_1979 a răspuns:

laughing e ca si cum ai zice... ca ai un mercedes... da nu are motor instalat. De la ce crezi ca vine N din n86? de la N-gage, care e seria de telefoane multimedia de la Nokia. NU AI CUM SA INSTALEZI n-gage aia e serie de telefoane nu e aplicatie! Vinde-ti n86'le ca nu il meriti1