| danutzzzflorin a întrebat:

Am un Nokia N86 8MP RM-484 v30.009. Am formatat telefonul, am luat o aplicatie N-Gage v1.40. Am instalat jocuri pe el dar imi apare,, File is corrupted. Delete Now?" Am incercat sa-l hackuiesc, nu merge cu nici-un program. Am inteles ca nu se poate hackui. Nu stiu ce sa ii mai fac. VA ROG AJUTATI-MA!

4 răspunsuri:
| Mellie00 a răspuns:

O fi un virus. Nu Mai Incerca!

| danutzzzflorin explică (pentru Mellie00):

Nu e nici-un virus happy. daca nu stii care e problema si spui numai raspunsuri inutile, te rog, abtine-te mai bine.

| Mellie00 a răspuns (pentru danutzzzflorin):

Stiu ce spun pentru ca si eu am patit acelasi lucru si s-a dovedit a fi un virus. Daca nu vrei nu trebuie sa tii cont de raspunsul meu, eu doar ti-am dat un sfat. happy

| danutzzzflorin explică (pentru Mellie00):

Ai N86? am formatat tot telefonul straight face, nu cu *#7370# straight face l-am formatat cu * + 3 + tasta apel + tasta pornire straight face deci absolut tot din el... ce virus sa mai fie ca nici aplicatii nu am luat multe doar de pe OVI cateva straight face