| charysma3 a întrebat:

Am nevoie de un program de recuperat poze dupa formatare... stiti vreunul sigur si fara licenta? mersi

3 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva rolling on the floor

E ca si cum ai incerca sa scoti informatia din cap cu degetul laughing

| Cosmotel a răspuns:

@Kyrie daca nu stii, nu mai comenta aiurea. se pot recupera datele, acum depinde de cate ori ai formatat partitia respectiva si cat timp a trecut. totusi, poti incerca cu easus partition master, easus data recovery, Partition Magic. gasesti tutoriale si pe youtube.