| watchmen a întrebat:

Stiti cumva vre` un program de recuperat date, care sa fie gratis si sa si mearga?
Am mare nevoie big grin

Răspuns Câştigător
| mirella25 a răspuns:

Da, descarca gratuit de pe Google programul Easy Recovery versiunea 6

3 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Recuva e de la aceiasi firma care are si CCLeaner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica aici cam ce ti-ar convenii sa ai: http://www.snapfiles.com/Freeware/system/fwbackup.html

| watchmen explică:

Nu merge nici unu, singurul care a gasit documentul a fost Easeus Data recovery, da care nu e gratis sad, si varianta demo nu face decat sa iti arate documentele