| pufo69 a întrebat:

Am Nokia lumia 635, din niste motive am ramas fara butoanele chiar de la telefon, nu pot sa pun altele la reparatie, deoarece e spart tare ecranul, cum pot schimba volumul de la setari, ajutati-ma va rog, funda :*

Răspuns Câştigător
| blackwolf906 a răspuns:

Da play la o piesa pe telefon, asteapta pâna se stinge ecranul(schimba din setari la 30 sec) iar mai apoi aprinde ecranul si in partea de sus ar trebui sa apara piesa, tragi un pic in jos si iti va aparea volumul