| onyal a întrebat:

Am o camera web si nu functioneaza programul de instalare. Ce as putea face?

1 răspuns:
| VitanestiClub a răspuns:

Accesezi site-ul producatorului, intruduci modelul webcam-ului si ei ar trebui sa-ti dea driverul. 2. Daca prima varianta nu iti reuseste atunci descarca programul "DeviceDoctor" si el iti va gasi automat ultimele drivere ale componentelor tale si tu o sa-l descarci doar pe cel al WebCam-ului tau. Sper ca ti-am fost de ajutor.