| Annie90 a întrebat:

Cum se utilizeaza programul djk- Bluevoice? După instalare îmi arata chestia aia ce cauta dar nu gaseste nimic chiar daca am un telefon care are programul si bluetooth-ul deschis. cum functioneaza programul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a functiona trebuie sa ai si la pc ori laptop(nu spui ce ai) un dispozitiv bluetooth. Daca nu ai asemenea dispozitiv nici nu o sa functioneze bluetooth-ul, nu este destul programul. Dispozitivul bluetooth se poate cumpara din magazine de calculatoare ori telefoane sau din cele online. Numai bine!