| davidiu a întrebat:

Am o dilemă. Nu mă pot decide daca să-mi iau un calculator sau o chitara electrica cu un amplificator. Precizez ca am deja o chitara electrica si un amplificator Dar vreau să-mi iau ceva mai bun.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Arta este averea Omenirii!
Muzica este matematica Vietii.

Daca ai talent muzical, atunci investeste in scule de calitate!

Un calculator se demodeaza in 3-4 ani. O chitara insa poate fi folosita chiar si decenii intregi, daca este ingrijita.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca vrei sa faci muzica ai nevoie de un pc.
daca ai doar placerea de a scoate acorduri cumpara o chitara.
decizia e a ta, nu lua in seama sfaturile noastre. fa ceea ce iti doresti.

Răspuns utilizator avertizat