| Smile1999 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu imprimanta. vreau sa scanez ceva. sa nu uit este hp mp240. cand sa dau SCAN imi apare o fereastra in care imi apare o eroare. am instalat CD-ul primit dar nu functioneaza. explicati-mi si mie va rog. FUNDA

1 răspuns:
| WildEyes a răspuns:

Si eu am o imprimanta HP. La faza cu scanatul si eu m-am chinuit ceva timp.
Eu am instalat toate fisierele ce se putea descarca de pe CD, iar dupa am apasat pe butonul SCAN de pe imprimanta. Mi-a aparut in "My Computer" un icon cu scanerul. Incearca asa si poate iti merge. Bafta. Funda?