| FreundundM a întrebat:

Am imprimanta HP 2540 si vreau sa scanez o foaie in calculator imi puteti zice cum?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

In conditii normale ar trebui sa ai pe monitor acces direct de scaner. in caz ca nu il ai intra in panel de control/dispozitive si imprimante si acolo ar trebui sa gasesti simbolul scanerului, daca vrei poti sa il trimiti pe monitor ca acces direct. apoi dai dublu click pe scaner si scanezi documentul sau ceea ce ai pus intre tapa imprimantei si cristal.

| FreundundM explică (pentru gelu1970):

Nu era instalata bine, am rezolvat multumesc mult.