| yulyanayo a întrebat:

vreau si eu un pic de ajutor. Astazi mi-am facut cont pe TPU, am deja apoximativ 10 raspunsuri date iar 4 sunt castigatoare si din cate ma citit se primeste punctaj daca faci anumite cehstii, iar eu nu am nici un punct si totusi am si raspunsuri castigatoare. Imi arata ca am 0 puncte. Cel mai explicit raspuns dau funda:d. va rog

Răspuns Câştigător
| alinaalin955 a răspuns:

Pentru fiecare raspuns castigator primesti 100 puncte.
Maine probabil vei avea 400 puncte.Probabil nu-ti baga punctele imediat.