| Raduku14 a întrebat:

Am o intrebare, imi scrie cand dau folosesc CTRL + ALT + DEL= Task manager has been disabled by administrator... Cum activez iar Task Manager? ajutati-ma va rog dau fundita:*:*

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

• Click Start
• Click Run
• Enter gpedit.msc in the Open box and click OK
• In the Group Policy settings window
o Select User Configuration
o Select Administrative Templates
o Select System
o Select Ctrl+Alt+Delete options
o Select Remove Task Manager
o Double-click the Remove Task Manager option

4 răspunsuri:
| albs1negru a răspuns:

Dai la start=> run=> si pune asta REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f daca nu merge din prima mai incearca odata sper ca am fost de ajutorwinking

| itsoft a răspuns:

Daca nu reusesti cum ti-a spus el singura solutie reinstalarea Windowsului. Sydex cateodata merge cateodata nu merge cum ai spus tu. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu merge nici start->run->regedit probabil un virus si-a facut treaba si trebuie sa reinstalezi windowsul

| printesatha69 a răspuns (pentru soul2soull):

Multumesc,mi-a fost si mie de ajutor...