| cristiansonix a întrebat:

Sa zicem ca n-ar exista gamedebate, sysreq si ce o mai fi. voi dupa ce ati compara componentele cu cerintele?

3 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Simlu tragi jocul de pe Dunare si il testezi, daca merge il pastrezi, daca nu delete, ce mare branza?
mai ales ca acum si cel mai amarat roman are net de cel putin 100mb

| cristiansonix explică (pentru IIIshaneIII):

Nu m-am referit la asta...am facut un script in php care testeaza componentele dintr-un tabel cu cerintele jocurilor(alt tabel) si voiam sa-l fac mai bun.sa ascult opiniile altora.

| AlYouNeedToKnow a răspuns:

Can I run It - site Și as compara ceea ce scrie la req jocului cu componentele mele. Vreau funda