| spaghetty a întrebat:

Am o intrebare tot despre TPU. Deci am facut comanda ieri(a fost zi libera) si azi spune comanda finalizata dar la cos tot imi zice finalizeaza comanda si nu spune nici un detaliu despre comanda de ex la ce ora vine si la ce ora a fost preluata de curier.De ce?

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

O sa primesti un email. Si o sa te sune a doua zi sa stabiliti anumite chesti. Si curierul o sa te sune cu o ora inaninte sa ajunga unde esti, stai si chestii. Pa, pa!