| spaghetty a întrebat:

Am o nelamurire despre eMAG
Deci azi am dat comanda de un telefon si un card si zice comanda in derulare iar cand dau pe ea nu zice ca a fost preluata de curier nu nimic. Prietenul meu (i-am facut cont si am dat comanda de pe contul lui ) nu a primit mesaj pe telefon cum e normal si am bifat sa primeasca. Si cand dau la cos apare finalizeaza comanda..De ce zice asa? Am dat si eu comanda pe eMAG acum o luna si nu tin minte sa fi zis asa. Si comanda nu a fost preluata din cauza ca e sarbatoare azi?

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mda. Pe 15 și 16 NU LUCREAZĂ!

| taken a răspuns:

Astazi (de fapt ieri) a fost zi libera data de guvern(in fiecare an este asa).

| spaghetty explică:

Multumest tuturor. Nu eram absolut sigur ca ei nu lucreaza big grin

| MariuSSer a răspuns:

A fost Sfânta Mărie, o să proceseze comanda mâine.

| johnnyboby a răspuns:

Da este foarte posibil din cauza ca a fost sarbatoare si nu au avut timp sa se ocupe de comanda ta dar astazi va fi procesata