| emilia21 a întrebat:

unde sunt postate intrebarile trimise anonim.doar de curiozitate?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La sectiunea pe care persoana care le posteaza si-o alege. Dar sunt invizibile pana sunt aprobate de 3 moderatori. Moderatorii au o rubrica speciala in coloana din stanga in care pot vedea intrebarile si raspunsurile care asteapta moderare.

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Întrebările anonime trec printr'un filtru de verificare şi trebuie aprobate ca să apară pe site.Pe site apar, ca şi celelalte întrebări

| Ea12345 a răspuns:

In categoria aleasa de anonim.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cineva posteaza anonim, intrebarea ii este trecut la moderat. Daca este aprobata de 3 moderatori, va aparea pe site. Daca nu, bye bye!