| ThePrinceJoker a întrebat:

Am o intrebare urgenta

mi-am scris id pe edituranomina.ro unde scria Newsletter si mi-a scris ca inscrierea a fost cu succes!

ce e ala si la ce trebuie?
cum pot sa nu mai fiu inscris?

2 răspunsuri:
| Bebitssaa a răspuns:

Buna. News-letter(in engleza scrisoare cu noutati). Inseamna noutatile care apar ti le trimite printr-un email. Pentru a nu mai primii acest newsteller trebuie sa mergi in optiuni/setari pe site si sa dai dezaboneaza-ma de la newsletter. Sper ca te-am ajutat! Funda happy?

| ThePrinceJoker explică:

Dar unde pot gasi setarile pe editura nomina ca nu le-am gasit?