| AdiSt a întrebat:

Am o intrebare:windows firewall trebuie activat sau dezactivat ca al meu este activat si langa scrie recommanded cv de genu... dau funda pentrucel mai bun raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| CandyGirl_5618 a răspuns:

Pai daca doar te joci pe calculator firewall nu te incomodeaza cu nimic.

4 răspunsuri:
| Luci009 a răspuns:

Ce raspns vrei sa primestilaughing?,pai windows firewall iti protejeaza calculatorul, deci daca nu ai nevoie de protectie il poti tine dezactivat, daca ai nevoie il ti activat

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Pai,daca ai un antivirus bun(iti recomand AVG), firewall poate sta dezactivat mai mult te incurca in anumite cazuri decat sa ajute.

| AdiSt explică (pentru CandyGirl_5618):

Pai unu mi-a spus ca imi protejeaza pc

| AdiSt explică (pentru CandyGirl_5618):

Am dezactivat si anitivirusu meu este eset nod32 5

| CandyGirl_5618 a răspuns (pentru AdiSt):

Pai daca doar te joci pe calculator firewall nu te incomodeaza cu nimic.