| lupulalb19 a întrebat:

Am o lanterna police si as vrea sa stiu, de exemplu, merge cu baterii de proasta calitate (777). daca ii pun baterii de calitate mai buna, duracell sau alte baterii, oare care ar fi diferenta de iluminat? bate mai puternic daca are baterii duracell?

2 răspunsuri:
| Soldier92 a răspuns:

Conteaza ce putere au bateriile in elewinking. Posibil sa fie luminile putin mai aprinse ( mai puternice)

| MrsStypayhorlikson a răspuns:

Eu am Toshiba, si lumineaza destul de puternic, acum nu stiu cum lumineaza la 777