| Florin181997 a întrebat:

Am o mica problema cu Laptop Lenovo ideapad 100, l-am cumparat acum cateva zile din Flanco si imi tot apare un mesaj in partea dreapta, jos, a ecranului, in care ma avertizeaza ca un component USB, consuma foarte multa energie. tin sa precizez ca nu este nimic conectat prin USB, nici macar mouse sau boxe si tot primesc acest mesaj. ma poate ajuta cineva va rog?
Am uitat sa precizez specificatiile tehnice ale acestuia;
CPU: INTEL I3-5005U 2.0 G
4G RAM
LAN: 10M/100M. Astept raspunsuri profesioniste. Acord funda!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Deși aparent nu ai nimic înfipt în portul USB, acesta este totuși folosit de către touchpad. Dar NU ar trebui să ți se afișeze acel mesaj; așa cum ți s-a spus deja, du-l la service!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Du-l inapoi la locul unde l-ai cumparat.
E in garantie, sa-l rezolve.