| cornculapte a întrebat:

Am o pereche de adidasi in genul celor din imagine si vreau sa stiu cum as putea sa previn ingalbenirea talpii. Am mai avut si inainte si dupa un timp, marginea de jos care face parte din talpa s-a ingalbenit si aratau foarte aiurea. Cu ce ar trebui sa-i curat sau cum ca sa nu se ingalbeneasca?
http://bursa.rol.ro/user_media/logo/images/116596.jpg

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Spala-i mereu cu o periuta de unghii si sapun! Eu am asa adidasi de 3 ani si sunt albi ca laptele! Dar ii ingrijesc! Nu-i las cu noroiul pe ei pana ii incalt iar. Ii spal imediat ce i-am descaltat!

| คเค๓เк a răspuns:

Ai putea sai cureti cu putin vanishwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solutia este inalbitorul
incearca ace