| Boboo_7319 a întrebat:

:)
Am si eu o intrebare.
Ati vazut la teleshoping adidasi din aceia cu care mergi si slabesti?
Cu talpa mai ciudata, groasa.
Cine are, se slabeste cu ei, macar? Mi-a luat mama o pereche, si sa stiu daca se merita banii :D.
Fundiitz :)
http://sanatate.bzi.ro/......labit-2515

Am citit pe alte site'uri ba ca slabesti 2 kg, ba ca nu isi merita banii si ca caloriile raman pe loc, dar vreau o opinie din parte cuiva care i-a incercat :)!
Mersi anticipat!

1 răspuns:
| me_3408 a răspuns:

Nu i-am incercat inca, dar sora mea vrea neaparat.eu cred ca cam e o risipa de bani, dar cred ca slabesti cateva kg