| FantasyGamer266 a întrebat:

Am o placa integrata la unitatea de la PC si mi-am dat comanda de un amd radeon r240 de 2GB. Si vreau sa stiu cum pot sa bag placa video in unitatea. Trebuie sa scot placa integrata sau ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Soryn2244 a răspuns:

Nu ai nici o treaba cu integrata...ea e pe procesor. tu pui frumos placa instalezi driverul bagi cablu in placa si ceaoo...sau poti sa ramai pe aceeasi mufa dar chimbi din setari ce placa vrei sa folosesti

| FantasyGamer266 explică (pentru Soryn2244):

Si nu trebuie sa mai sterg driverele de la placa integrata, nu?

1 răspuns: