| bosuletul a întrebat:

Am o problema am descarcat versiuna de messenge 11.5 si nu mai pot sa mai trimit emoticoane la mine nu apare asa : ) ) apare direct asa laughing si daca scriu bunabig grin cand trimit apare doar buna. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Foloseste messenger 10 parerea mea ca la 11 apar multe complicatii

| bosuletul explică (pentru itsoft):

Pai folosesc acelasi windows pe 2 calculatoare.si pe unul merge foarte bine messengerul.si pe celalalt nu merge.pe celalalt am avut sweetim instalat si am dezinstalat messengerul 10 cu revo uninstaler si si am lasat sweetim ii din cauza asta?

4 răspunsuri:
| bosuletul explică:

Daca vreau sa instalez messenger 10 imi zice sa verific setarile la firewall.ce sa fac?

| itsoft a răspuns (pentru bosuletul):

Pai firewall cum il ai pe off sau pe on da-mi add la id : itsoft_2011

| itsoft a răspuns (pentru bosuletul):

Pai da nu mai baga tampenii din astea lasa-l simplu asa cum este el