| allexx98 a întrebat:

Am o problema, cand vreau sa trimit la cineva cerere de prietenie pe facebook imi apare ceva cu 30 de zile si nu pot sa trimit cerere. Oare de ce? Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| grsone a răspuns:

Ai dat add la prea multe persoane pe care facebook-ul a considerat ca nu le cunosti...(ei numesc chestia asta SPAM)
nu ai nimic de facut decat sa astepti sa treaca cele 30 de zile
p. s: am patit-o si euhappy

1 răspuns:
| TreiSurori a răspuns:

Inseamna ca ai adaugat prea multe persoane, si dupa 30 de zile mai poti adauga altele... poti doar accepta.
Mie asa mi s-a intamplat